asit işlem kazanı ve havuz ctp kaplama

Yüksek mekanik değerlere sahip olan asit işlem kazanı ve havuz CTP kaplama, işlevsel ve verimli bir yapıya sahiptir. Bu kaplama, cam elyaf keçe ile matriks poliester reçinenin birleşmesiyle kimyasal reaksiyon sağlamaktadır. CTP üstün nitelikli bir kaplama çeşididir. Mühendislik harikası olan bu malzeme, termoset plastik grubundandır. Bu nedenle kimyasallara ve suya karşı dayanıklıdır. Her türlü dış koşullara karşı uzun yıllar kullanılacak bir kaplamadır.

Uzun Ömürlü ve Kaliteli CTP Kaplama

Asit prosesindeki havuzlarda, asit depolama tanklarında, daldırma kazanlarında cam takviyeli polimer malzeme kullanılabilir. Çünkü CTP kaplama asitlenmeye ve aside direnç konusunda istenilen özellikleri barındırmaktadır. Bu özellikler bisfenolik reçine ve poliesterin cam elyaf birleşimi ile sağlanmaktadır. Bu birleşim kat kalınlıkları oluşturularak, manuel sistemli cam takviyeli polimer kaplaması meydana gelmektedir.

CTP kaplama kimyasal izolasyonlar sağlayarak sızdırmalara karşı kesin çözüm sunmaktadır. Firmamızdaki uzman ekibimiz, asit işlem kazanı ve havuz CTP kaplama reçinelerinin polimerizasyon reaksiyonunun tamamlanmasını sağlamaktadır. Böylece uygulama bölgesinde asitlere karşı yüksek dirençli tabaka oluşturmayı başarmaktayız.

Kaplama içeriğindeki cam elyaf keçe ile yüzeye mükemmel şekilde bağlanma sağlanmaktadır. Bu keçe çatlama ve kavlamaya karşı son derece dayanıklıdır. Firma olarak asit kaplama sistemlerinin dikkat edilmesi gereken bir alan olduğunu çok iyi bilmekteyiz. Bu nedenle CTP kaplama konusunda deneyimli ve uzman ekibimizle sizlere en iyi hizmeti sunmayı hedeflemekteyiz.

Asitli ortamlar için yaptığımız kaplama uzun yıllar kullanılmaktadır. İşlemden sonra herhangi bir zararın ortaya çıkması söz konusu olmamaktadır. Firma olarak asit işlem kazanı ve havuz CTP kaplama ve izolasyon sistemleri hakkında detaylı bilgi ve becerilere sahibiz. Sizler de asit işlem havuzu veya asit işlem tank gibi alanlara CTP kaplama yaptırmak istiyorsanız bizlere ulaşabilirsiniz.

Asitli Ortamlarda Yapılacak En Doğru Kaplama

Asitlerin işlemi için kullanılan kazanlar ve havuzlar için cam takviyeli polimer kaplama yüksek korozyona dayanıklıdır. Cam elyaf keçe ile taşıyıcı reçinede bazı değişiklikler yapılarak kaplama yanmaya karşı dirençli hale getirilebilir. CTP kaplama her türlü yatay ve dikey kazan ve havuzlara uygulanabilir. Bu kaplamaya eklenecek malzemelerle soğuk havalara ve yüksek sıcaklıklara dayanıklı hale getirilebilir. Asit kazanları ve havuzları için kullanılan kaplamada reçinenin değiştirilme özelliği vardır.

Kimya endüstrisinde yüksek sıcaklığa ve kimyasalların aşındırmasına karşı kaplamada bisfenol esaslı poliester, vinilester reçineler kullanılmaktadır. Bu nedenle kaplamalar uzun yıllar güvenle kullanılabilir. Asit işlem kazanı ve havuz CTP kaplama kimyasal madde tank ve boruları, asitli ortamlar, asit kazanları, asit havuzları, elektroliz kaplarında aşınmaya karşı tercih edilebilecek en iyi yöntemdir.

Firmamız bisfenolik reçineleri dolgu ya da cam elyaf ile destekleyerek kullanmaktadır. Alanın kimyasallardan etkilenmesini engellemek ve direncini artırmak için yüzey bisfenolik jel kot ile kaplama yapmaktayız.

Firmamız, asit işlem kazanı ve havuz CTP kaplama alanında deneyimli olup bilgi birikimini bireysel ve kurumsal taleplerinizi karşılamak için kullanmaktadır. Uzman ekibimizle en verimli uygulama potansiyelini göstererek, çalışma şeffaflığı içinde sizlere en iyi hizmeti sunmak istiyoruz.